Glowyskinshop.com

Missha 3-step whitening mask

Lek 490

Nëse keni nevojë urgjente për të rregulluar lëkurën tuaj, maska 3-step whitening nga Missha do të vijë menjëherë në shpëtim dhe do të japë rezultate të jashtëzakonshme.

Maska zbardhuese me 3 hapa stimulon sintezën e kolagjenit, forcon lëkurën, rrit elasticitetin e saj dhe ndriçon në mënyrë perfekte. Ka veti antibakteriale, qetëson dhe tonifikon në mënyrë perfekte.
Gjithashtu barazon tonin dhe e bën sipërfaqen e epidermës të lëmuar dhe te bute.

Një maskë e mirë zbardhuese ndihmon për të ndriçuar tonin e pabarabartë të lëkurës, për të minimizuar pamjen e shenjave të vjetra të akneve dhe njollave nga dielli.

Maska fron kujdes intensiv ushqyes dhe ndriçues në 3 hapa:

1. Xhel piling – largon qelizat e vdekura të lëkurës dhe rrit përthithjen e produkteve për kujdesin e lëkurësqe do vendosen me pas.

2. Esenca zbardhuese – ka veti te fuqishme zbardhuese dhe rigjeneruese.

3. Maske pambuku – ndihmon për ta bërë lëkurën të shndritshme, duke i dhënë asaj vitaminë C.

Produkte të ngjashme

Produktet që keni parë së fundmi