Glowyskinshop.com

Missha 3-step nutrition mask

Lek 490
Maskë ushqyese kundër rrudhave. Hidraton thellësisht dhe ushqen intensivisht lëkurën. Pastron thellësisht duke ofruar kujdes intensiv.
Përbëhet nga tre hapa:
1. HAPI I PARË: Esenca siguron ushqim për lëkurën.
2. HAPI I DYTË: Maska prej pëlhure ofron kujdes intensiv.
3. HAPI I TRETË: Kremi përfundimtar krijon një shtresë mbrojtëse në lëkurë.
Maska përmban: Ceramidet qe ndihmojnë në krijimin e një pengese mbrojtese për të parandaluar humbjen e lageshtise. Kjo bllokon lagështinë në lëkurën tuaj, gjë që ndihmon në parandalimin e thatësisë dhe acarimit. Ceramidet ruajnë një barrierë të shëndetshme dhe të fortë. Ekstrakti i mjaltit është i pasur me vitamina, minerale dhe aminoacide që ushqejnë lëkurën. Ndihmon ne rigjallerimin e lekures, perteritjen e saj dhe rritjen e elasticitetit.

Produkte të ngjashme

Produktet që keni parë së fundmi