Glowyskinshop.com

Milktouch Long Lasting Matt Cover Cushion + refill

Lek 3,490
Përjetoni lëkurën e përsosur si kurrë më parë me fondatinen revolucionare cushion! E krijuar për të turbulluar lehtesisht papërsosmëritë, kjo formulë afatgjatë ofron mbulim të ndërtueshëm për një pamje perfekte te lekures. Thuaj lamtumirë linjave të holla, poreve, njollave dhe skuqjes pasi është formuluar me tre madhësi të ndryshme grimcash pluhuri, duke siguruar një përfundim të përsosur dhe natyral. Me formulën e tij të papërshkueshme nga uji dhe vaji, ju mund të pushtoni me siguri çdo rast pa u shqetësuar se fondatina juaj do të shkrihet. Oh, a harruam të përmendim se ofron mbrojtje të pamposhtur kundër rrezeve të dëmshme UV me SPF50+ PA+++? Bëhuni gati për të shfaqur atë pamje rrezatuese, te persosur!

Produkte të ngjashme

Produktet që keni parë së fundmi