Glowyskinshop.com

Milk Touch Prunus Vita Capsule Cleansing Foam 300ml

Lek 2,490
Ju prezantojmë pastruesin tonë rigjallërues të fytyrës, të pasuruar me një përzierje unike të elementeve ushqyese. Përjetoni përfitimet e pastruesit që kombinon fuqitë e kapsulave të vitaminës C dhe E me vetitë qetësuese të kumbullave të thata. Duke zhbllokuar virtytet e këtyre superfrutave, laresi eliminon në mënyrë efektive mbetjet dhe papastertite nga lëkura juaj, duke e lënë atë të duket e rinovuar dhe me shkëlqim. Por kjo nuk është e gjitha - pastruesi përmban një kombinim të fuqishëm të përbërësve AHA, BHA, PHA dhe LHA. Duke larguar mbetjet e poreve dhe sebumin kokëfortë të oksiduar, laresi vepron me një mision për të zvogëluar poret, pikat e zeza, duke krijuar një mjedis ideal për përthithjen e përbërësve aktivë. Formulimi mburret me 11 vitamina të ndryshme, duke përfshirë A, B, C dhe E, per ushqyerjen e thelle te lekures. Ky infuzion i multivitaminave kontribuon në qartësinë e lëkurës tuaj dhe ofron kujdes holistik. 

Produkte të ngjashme

Produktet që keni parë së fundmi