Glowyskinshop.com

Milktouch Phyto Mucin Intensive Deep Moisture Serum 30ml

Lek 2,990
Po kërkoni të shtoni pak hidratim në rutinën tuaj të kujdesit të lëkurës? Serumi ynë hidratues është këtu për të shpëtuar lëkurën tuaj të etur! I mbushur me mucinë me origjinë botanike, është si një pije e gjatë uji për fytyrën tuaj. Thuaj lamtumirë humbjes së lagështirës dhe përshëndetje nje barriere të shëndetshme dhe të fortë të lëkurës! Plus, me 65% ekstrakt gjethesh Corchorus Olitorius, është si t'i jepni lëkurës tuaj një doze te larte vitaminash. Dhe le të mos harrojmë fuqinë e kompleksit tonë Cica, Panthenol dhe Allantoin që do të qetësojnë edhe lëkurën më të irrituar.

Produkte të ngjashme

Produktet që keni parë së fundmi