Glowyskinshop.com

Milktouch Marshmellow Foundation 30ml

Lek 1,790 Lek 2,790
Arrini një lekure të përsosur si prej porcelani me fondatinen tonë revolucionare. E projektuar për t'u ngjitur shumë në lëkurën tuaj dhe për të qëndruar gjatë gjithë ditës, kjo fondatine fsheh papërsosmëritë dhe minimizon poret e zmadhuara me lehtësi. E pasuruar me përbërës aktivë të fuqishëm si Acidi Hyaluronik, jo vetëm që zbut dhe hidraton lëkurën tuaj. Me përfundimin e saj prej kadifeje, kjo bazë e fortë hidraton lëkurën tuaj dhe krenohet me një efekt të fuqishëm fiksues që nuk transferohet.

Produkte të ngjashme

Produktet që keni parë së fundmi