Glowyskinshop.com

Milktouch Long Lasting Velvet Glow Cushion + refill 13g+13g

Lek 3,490
Bëhuni gati të përjetoni përsosmërinë e vërtetë të grimit me Glowy Cushion! Ky produkt i jashtëzakonshëm krenohet me një formulë shumë inovatore që mbulon pa sforcim papërsosmëritë e lëkurës, duke ju dhënë një përfundim rrezatues pa të meta. I pasuruar me fuqinë e pesë llojeve të acidit hialuronik dhe ujit të luleve Anthemis Nobilis, kjo fondatine  hidraton intensivisht lëkurën tuaj, duke e lënë atë të hidratuar dhe me shkëlqim. Formula jonë rezistente dhe pa transferim, qëndron në vend gjatë gjithë ditës, pa as më të voglin shqetesim. Me bonusin e shtuar të pluhurit që thith sebumin, ngjitja e fondatinës maksimizohet, duke siguruar një përfundim të përkryer të lëmuar dhe mat. I përshtatshëm për të gjitha llojet e lëkurës.

Produkte të ngjashme

Produktet që keni parë së fundmi