Glowyskinshop.com

Milktouch Hedera Helix Relaxing Cream 50ml

Lek 3,990
Hedera Helix Relaxing Cream është si një përqafim i butë për lëkurën tuaj të ndjeshme. I pasuruar me ekstraktin rigjenerues Hedera Helix (përfshirë patentën), ai shkon më tej sesa per te qetësuar lëkurën tuaj të irrituar dhe për të nxjerrë në pah shkëlqimin tuaj të brendshëm. Është si të kesh terapistin tuaj personal të lëkurës në një kavanoz të vogël të lezetshëm. Dhe a mund të flasim se si ju mbron nga të gjithë ata agresorë të jashtëm të këqij? Hidratim, ushqim dhe disa aftësi serioze mbrojtëse – ky krem është superheroi që meriton lëkura juaj! Plus, është e lehtë si një pendë dhe e lëmuar si kadife dhe e le lekuren shume te bute dhe elastike.

Produkte të ngjashme

Produktet që keni parë së fundmi