Glowyskinshop.com

Milktouch Hedera Helix Daily & Quick Soothing Mask 30pcs

Lek 2,990
Është koha për të përkëdhelur lëkurën tuaj siç nuk është përkëdhelur kurrë më parë me maskat tona të përditshme qetësuese! Me infuzionin e saj magjik të ekstraktit Hedera Helix (Ivy), kjo maskë bën mrekulli në qetësimin dhe zbutjen e lëkurës tuaj, duke ju dhënë një dozë të menjëhershme relaksi.
E mbushur me ekstrakt Hedera Helix (dredhkë), kjo maskë qetëson menjëherë lëkurën tuaj të stresuar, duke ju dhënë atë ndjenjën "ahh" që meritoni. Por prisni, ka edhe më shumë! Maska jonë e pambukut është e pasuruar me një kompleks vitaminash dhe ekstrakt frutash Hovenia Dulcis, për një teksture më të shndritshme dhe më rrezatuese. Dhe nëse kjo nuk është e mjaftueshme, eksfoliant LHA heq butësisht qelizat e vdekura të lëkurës. Oh, dhe a i përmendëm ne 4 llojet e acidit hialuronik që ofrojnë një nxitje të madhe të hidratimit? Lëkura juaj do t'ju falënderojë për këtë trajtim si ne spa!

Produkte të ngjashme

Produktet që keni parë së fundmi