Glowyskinshop.com

Milk Touch Hedera Helix Cleansing Gel 300gr

Lek 2,590
Ky xhel pastrues hidratues përmban Hedera Helix të patentuar për të hequr njollat dhe pluhurin e imët ndërsa hidraton dhe qetëson lëkurën për të parandaluar shqetësimet pas pastrimit. Formuluar vetëm me përbërës të klasës së gjelbër të certifikuar nga EWG. Mbështet ekuilibrin e pH të lëkurës dhe mbron pengesën e lëkurës.
Shkuma e butë dhe e imët ndihmon në reduktimin e acarimit të lëkurës.

Produkte të ngjashme

Produktet që keni parë së fundmi