Glowyskinshop.com

Milktouch Eyelash Solution Serum 9ml

Lek 2,190
Përjetoni transformimin përfundimtar të qerpikëve me serumin tonë revolucionar të qerpikëve. I formuluar me kombinimin inovativ të peptidit të patentuar të avokados, biotinës dhe kompleksit HP-DCC, ky serum është arma juaj sekrete për qerpikë të gjatë dhe të harlisur. Duke rritur ushqimin dhe forcën, formula jonë unike jo vetëm që stimulon rritjen e qerpikëve, por gjithashtu parandalon thyerjen dhe humbjen.
I pasuruar me përbërës të fuqishëm si aminoacidi i mëndafshit, kolagjeni i sojës, acidi hialuronik dhe pantenoli, serumi ynë promovon rritjen e shëndetshme të qerpikëve nga rrënja deri te maja. Dëshmoni magjinë që shpaloset kur qerpikët tuaj bëhen më të plotë, më të trashë dhe më voluminoz dita ditës.
I krijuar me një formulë pa vaj, me bazë uji, serumi ynë është i butë në zonën tuaj delikate të qerpikëve. Thuaj lamtumirë acarimit, pasi serumi ynë krenohet me një nivel pH të ngjashëm me lotin e njeriut, duke siguruar përputhshmëri maksimale me lëkurën tuaj.

Produkte të ngjashme

Produktet që keni parë së fundmi