Glowyskinshop.com

Milktouch Be My Sweet Dessert House Palette #03 Berry Macaron

Lek 3,490
Shijoni një hov ngjyrash harmonike me Paletën e Milk Touch Be My Sweet Dessert! Frymëzuar nga shijet e ushqimeve të përditshme dhe ngjyrat mahnitëse, kjo paletë është një festë për sytë. Pavarësisht nëse po kërkoni të krijoni një pamje të përditshme grimi natyral ose një deklaratë që bie në sy, kjo paletë jua siguron te gjitha. Lëreni kombinimin e nuancave të lëmuara dhe të gjalla t'ju çojë në një udhëtim me mundësi të pafundme. Thuaj lamtumirë neutraleve të mërzitshme dhe përshëndetje një bote shumëngjyrëshe të stilit të grimit!

Produkte të ngjashme

Produktet që keni parë së fundmi