Glowyskinshop.com

Milk Touch All day Super Melting Mascara Remover

Lek 1,390
Pastrues i shpejte i rimelit waterproof që shkrin butësisht rimelin super të qëndrueshëm. Vaji me koncentrim të lartë aplikohet butësisht dhe shkrin shpejt rimelin e fortë. Përmban 5 përbërës për kujdesin e qerpikëve për të forcuar qerpikët.

Produkte të ngjashme

Produktet që keni parë së fundmi