Glowyskinshop.com

MIGUHARA Anti Hairloss Rosemary Shampoo 500ml

Lek 2,490

Jeni në mëdyshje për të përdorur shampo ekzistuese për humbjen e flokëve sepse nuk ju kane dhene efekt?

Mos hiqni dorë nga flokët e butë per kete arsye pasi MIGUHARA ua sjell zgjidhjen. Pastrimi me përbërës natyralë dhe hidratues ben qe floku juaj te arrije gjendjen me te mire te mundshme.

Me përbërës rozmarine dhe mente, pastron papastërtitë dhe qelizat e vdekura të lëkurës për të qetësuar skalpin e ndjeshëm dhe për të ofruar një terapi shëruese freskuese.

MIGUHARA për të arritur plotësisht efikasitetin e rozmarinës cdo pikë perpunohet me kujdes duke përdorur metodën e presimit të ftohtë.

Produkte të ngjashme

Produktet që keni parë së fundmi