Glowyskinshop.com

Melano CC Concentration Measures Mask 28 sheets

Lek 2,190
Maska ndriçuese e fytyrës është e mbushur me vitamina C dhe E të pasura me antioksidantë për të rinovuar lëkurën e dobët dhe për të zbuluar një shkëlqim rrezatues. Ai gjithashtu përmban ekstrakte grapefruit dhe limoni për përfitime hidratuese dhe kundër plakjes. Maska e pambukut me bazë bimore ngjitet fort në lëkurë për përthithje optimale të përbërësve aktivë.
Maska për fytyrën e mbushur me vitaminë C e lë lëkurën të rinovuar me një shkëlqim rrezatues.
Përmban një derivat të vitaminës E për të siguruar efekte antioksiduese.
I pasuruar me glicerinë dhe ekstrakte agrume për përfitime hidratuese.Produkte të ngjashme

Produktet që keni parë së fundmi