Glowyskinshop.com

MEDIHEAL Total Kera Treatment Hair Pack

Lek 590
Merrni rezultate profesionale në shtëpi me një hap të thjeshtë. Trajtoni flokët e brishtë dhe të dëmtuar me Mediheal Total Kera Treatment Hair Pack, një trajtim thellësisht intensiv qe ofron ushqim të thelle per flokun duke promovuar flokë të butë dhe të mëndafshtë. Me keratinën e hidrolizuar për të forcuar strukturën e çdo fije floku të veçantë së bashku me kolagjenin e hidrolizuar, shijoni flokët butë si mendafsh, më të menaxhueshëm dhe duken fantastikë. Në një formulim të lehtë për t'u depërtuar, mikrosferat e keratinës dhe kolagjenit, trajtojnë dhe rregullojnë flokët për një pamje të shëndetshme dhe ndjesi ultra të butë ndërsa kaloni gishtat nëpër flokë.

Produkte të ngjashme

Produktet që keni parë së fundmi