Glowy Skin Albania

Mediheal THE I.P.I Brightening Ampoule Mask

Lek 390

Ndriçoni dhe shtoni shkelqimin e lekures tuaj pa jete me masken zbardhuese nga Mediheal. E formuluar me 3 % niacinamide, dy lloje acidesh dhe 2 lloje ingredientesh zbardhues kjo maske ofron nje trajtim intensiv qe e le lekuren te duket rrezatuese dhe plot shkelqim. Materiali i bute, prej pambuku i maskes bllokon ne brendesi te lekures produktin per te patur nje perthithje dhe efektivitet maksimal.

E sigurt per t'u perdorur edhe nga lekurat sensitive. 

Produkte të ngjashme

Produktet që keni parë së fundmi