Glowyskinshop.com

MEDIHEAL Teatree Nude Gel Mask (1 cope)

Lek 390

Zbuloni kujdesin më të mirë qetësues dhe ushqyes të lëkurës me maskën tonë të re hipoalergjike! E mbushur me TEATREE CALMING BIOME™ ekskluzive të Mediheal, kjo fletë hidrogeli ngjitëse intensive është e formuluar posaçërisht për të ofruar efekte hidratimi të thellë dhe qetësuese edhe për llojet më të ndjeshme të lëkurës.


Përbërësi kryesore është një përzierje ekskluzive e çajit Jeju dhe lactobacillus patent, ekstraktuar në një temperaturë të ulët për 200 orë për të krijuar një efekt qetësues intensiv në lëkurë. E kombinuar me fletën tonë të patentave me hidrogel, kjo formulë jep një dozë të fuqishme hidratimi, duke e lënë lëkurën tuaj të duket dhe ndjehet e butë, elastike dhe e freskët.


Por kjo nuk është e gjitha - maska ​​ hipoalergjike përmban gjithashtu një formulë ftohëse aktive që qetëson dhe freskon lëkurën, duke ofruar një shtresë shtesë rehati dhe relaksi gjatë rutinës suaj të kujdesit të lëkurës.


Pavarësisht nëse keni të bëni me lëkurë të ndjeshme ose thjesht kërkoni një trajtim luksoz, maska ​​jonë qetësuese hipoalergjike është zgjidhja perfekte. Provojeni sot dhe përjetoni fuqinë transformuese të TEATREE CALMING BIOME™ ekskluzive të Mediheal dhe fletës së patentës me hidrogel të stampuar!

Produkte të ngjashme

Produktet që keni parë së fundmi