Glowyskinshop.com

Mediheal Soothing Bubble Tox Serum Mask

Lek 490

Maska është e pasur me Soothing Toning Complex, kompleks ingredientësh si Mugwort, Madecassoide dhe pesë lloj acidesh hialuronikë. Ndihmon në qetësimin e lëkurës së irrituar dhe sensitive. Aplikojeni në fytyrë dhe lëreni të veprojë për 15-20 minuta.

Produkte të ngjashme

Produktet që keni parë së fundmi