Glowyskinshop.com

Mediheal Proatin D.NA Mask

Lek 390

Maska me fletë proteinike hidratuese Mediheal D.N.A është e njomur në një serum unik kremoz që rrit nivelet e hidratimit të lëkurës me përbërës ushqyes si vaji i jojobës, squaleni dhe 19 aminoacide dhe peptide. Rezultati është një lëkurë e butë dhe elastike dhe një shkëlqim rinor.

Produkte të ngjashme

Produktet që keni parë së fundmi