Glowyskinshop.com

Mediheal Proatin A.PE Mask

Lek 390

Maskë proteinike e cila qetëson lëkurën e irrituar. Forcon barrierën e lëkurës. E emulsifikuar me 19 amino acidë dhe peptide per te ushqyer dhe rigjeneruar thellesisht lekuren. Përmban ingredient si Leontopodium Alpinum Callus Extract dhe Lactobacillus Ferment Extract. Aplikojeni në fytyrë dhe lëreni të veprojë për 15-20 minuta.

Produkte të ngjashme

Produktet që keni parë së fundmi