Glowyskinshop.com

Mediheal Placenta Revital Essential Mask EX

Lek 390

Maskë me ingredient premium si Hydrolized Placenta Extract dhe Hydrolized Chitosan,dhuron energji , nutricitet, mbrojtje për të suportuar aparencën e lëkurës rinore dhe të shëndetshme. Pa parabene dhe konservantë si phenoxyethanol. Aplikojeni në fytyrë dhe lëreni të veprojë për 15-20 minuta.

Produkte të ngjashme

Produktet që keni parë së fundmi