Glowyskinshop.com

Mediheal Paraffin Foot mask

Lek 490

Maskë këmbësh e cila ofron hidratim intesiv për lëkurën e këmbës. E përberë me paraffin, gjalp Shea dhe Ginseng extract për ti çlodhur këmbët.  Vendosini këmbët Brenda maskës dhe lërini për 15-20 minuta.

Produkte të ngjashme

Produktet që keni parë së fundmi