Glowyskinshop.com

Mediheal NMF Aquaring nude gel mask

Lek 490

Siguroni për lëkurën tuaj sasi dyfish më të lartë acidi hialuronik, ceramide-3 dhe NMF (Natural Moisturizing Factor), Camellia Sinensis Extract e cila qetëson lëkurën, Damaskus Rose Water për një efekt tonifikimi si dhe Trehalose për të mirëmbajtur ndriçimin e lëkurës. Aplikojeni në fytyrë dhe lëreni të veprojë për 15-20 minuta.

Produkte të ngjashme

Produktet që keni parë së fundmi