Glowyskinshop.com

Mediheal N.M.F Aquaring Ampoule mask EX

Lek 390

Maskë e cila targeton lëkurën e thatë, rregullon pH e lëkurës, minimzon vijat dhe rrudhat, kontrollon sebumin dhe trajtëson teksturën e lëkurës, me anë të acidit hialuronik, ujit glacial dhe amino acideve.

Faktori NMF ka një fuqi hidratuese të lartë. Aplikojeni në fytyrë dhe lëreni të veprojë për 15-20 minuta.

Produkte të ngjashme

Produktet që keni parë së fundmi