Glowyskinshop.com

Mediheal M.E.N Timetox Black Mask EX

Lek 490

Një maskë me funksion hidratues, ushqyes, ndricues dhe lifting. Garanton një lëkurë të fortë dhe të hidratuar për burra. E ndërtuar me premium Charcoal binchotan, përvecëse ushqen lëkurën e shplodh atë nga stresi i shkaktuar nga rrezet infrared dhe jonet negative. Me ingredient si Acetyl Hexapeptide-8 dhe Oryza Sativa bran dhe ekstrakt limoni për një pamje të fesket të fytyrës.

Përdorimi: 1. Pastroni fytyrën dhe aplikoni toner 2. Vendosni maskën në mënyrë të njëtrajtshme 3. Lëreni të veprojë për 10-20 minuta, pa shpëlarë produktin e mbetur.

Produkte të ngjashme

Produktet që keni parë së fundmi