Glowyskinshop.com

Mediheal I.P.I Lightmax Ampoule Mask EX

Lek 490
Kjo maskë pambuku shume e perqendruar me të gjithë përbërësit më të mirë si Vitamine C, Niacinamide dhe Ekstrakt Morus Alba (Mulberry), veprojne për ndriçimin e lëkurës dhe ngadalësimin e prodhimit të melaninës. Maska zbeh njollat ​​e errëta, zbardh rrathët e zinj dhe parandalon hiperpigmentimin për ta mbajtur lëkurën rrezatuese dhe te njetrajtshme.Askorbil fosfati i natriumit, ekstrakti i lëvores së shelgut të bardhë (Morus Alba) dhe niacinamidi ndihmojnë në balancimin e tonit të lëkurës dhe përmirësojnë ngjyrën e lëkurës për lëkurë më të shndritshme dhe më të shëndetshme.

Produkte të ngjashme

Produktet që keni parë së fundmi