Glowyskinshop.com

Mediheal H.D.P Pore Stamping Black Mask

Lek 490
Kjo maske pambuku përmban ekstrakt kërpudhash, natrium PCA dhe ekstrakt Centella Asiatica, të cilat kontrollojnë sekretimin e tepërt të sebumit dhe zvogelojne aparencen e poreve. Adenozina dhe ekstrakti i frutave Punica granatum për të mbështetur efektin lifting të lëkurës. Maska përmban një përbërës të qymyrit të aktivizuar që pastron në mënyrë efektive lëkurën, heq papastërtitë më të thella për një lekure më të shndritshme dhe të njetrajtshme. Përbërës të tjerë si Niacinamide dhe Ceramide që janë thelbësore në përmirësimin e tonit të lëkurës

Produkte të ngjashme

Produktet që keni parë së fundmi