Glowyskinshop.com

Mediheal E.G.T Timetox Ampoule Mask EX

Lek 490
Kjo maskë pambuku kundër plakjes me E.G.F është formuluar për të zvogëluar rrudhat, linjat e imëta dhe për t'ju dhënë lëkurë të rinovuar. Maska jonë për fytyrën përmirëson vitalitetin dhe shkëlqimin e lëkurës dhe e mban lëkurën të butë, të hidratuar dhe shume elastike. Maska permban 53 aminoacide dhe proteina dhe E.G.F që stimulon rritjen e qelizave epiteliale dhe rigjenerimin e shpejte te lekures. Permban gjithashtu përbërës kundër rrudhave si adenozinë, hexapeptid acetil-8, astaksantinë dhe tokoferil acetat per lëkurë të fortë, elastike dhe një pamje të rinovuar.

Produkte të ngjashme

Produktet që keni parë së fundmi