Glowyskinshop.com

MEDIHEAL Collagen Nude Gel Mask (1 cope)

Lek 390

Po kërkoni një trajtim për lëkurë që do të lërë lëkurën tuaj të ndjehet të ushqyer dhe rigjeneruar? Mos kërkoni më tej se maska ​​jonë ushqyese hipoalergjike, përforcuese!


Maska me fletë hidrogeli është e mbushur me një përzierje të fuqishme përbërësish kryesore, duke përfshirë kolagjenin me molekular të ulët 500Da, kolagjenin me prejardhje nga salmoni dhe kolagjenin bimor. Së bashku, këto lloje kolagjeni punojnë në mënyrë sinergjike për të hidratuar thellësisht lëkurën, për të nxitur elasticitetin dhe për të reduktuar shfaqjen e linjave të imta dhe rrudhave.


Ajo që e veçon maskën tonë është formula e saj ngjitëse intensive, e cila siguron që përbërësit aktivë të depërtojnë thellë në lëkurë për efikasitet maksimal. Dhe ndryshe nga maskat e tjera në treg, kjo maskë është hipoalergjike, duke e bërë atë të sigurt dhe të butë edhe për llojet më të ndjeshme të lëkurës.


Por kjo nuk është e gjitha - maska ​​jonë përmban gjithashtu një formulë ftohëse aktive që zbut dhe freskon lëkurën, duke ju lënë të ndiheni të relaksuar dhe rigjeneruar. Pra, nëse jeni duke kërkuar të përkëdhelni veten pas një dite të gjatë, ose thjesht dëshironi t'i jepni lëkurës suaj një nxitje ushqimi, maska ​​jonë ushqyese hipoallergjike është zgjidhja perfekte. Provojeni sot dhe përjetoni fuqinë transformuese të kolagjenit!

Produkte të ngjashme

Produktet që keni parë së fundmi