Glowyskinshop.com

Mediheal Collagen impact essential mask ex (1 cope)

Lek 290
Maska Mediheal Collagen Impact Essential është një maskë pambuku e formuluar me kolagjen detar dhe elastine për të siguruar hidratim efektiv dhe elasticitet të lëkurës. Kolagjeni i hidrolizuar, Elastina e Hidrolizuar dhe Cetyl Hexapeptide-8 ndihmojnë në rigjallërimin e lëkurës duke formuar një barrierë lagështie dhe duke mbështetur elasticitetin e lëkurës. Fleta Bamboo Celulose formon një përshtatje të ngushtë mbi lëkurë për të siguruar shpërndarjen maksimale të esencës. Ndërsa maska ​​thahet, ajo zbardhet dhe tkurret, duke siguruar një efekt të lehtë shtrëngues.

Produkte të ngjashme

Produktet që keni parë së fundmi