Glowyskinshop.com

Cosrx Master Patch Intensive 90 ngjitese

Lek 2,190
Keni nje event dhe papritur ju shfaqet nje akne e madhe e inflamuar? E kemi gjetur zgjidhjen : Pimple patch!
CFARE JANE PIMPLE PATCH?
ngjitese te vogla me madhesi te ndryshme qe vendosen mbi akne dhe absorbojne qelbin.
Aknet zhduken brenda pak oreve dhe me e rendesishmja NUK LE SHENJA AKNESH! -mbron plaget e akneve nga perhapja e infeksionit dhe inflamimi i metejshem. Plaga mbyllet shpejt pa lene shenja.
Vendosen ne mbremje  dhe ne mengjes i gjithe qelbi i akneve eshte perthithur nga ngjitesja.
Paketimi i ri permban 90  ngjitese me madhesi te ndryshme ne varesi te madhesise se akneve.

Produkte të ngjashme

Produktet që keni parë së fundmi