Glowyskinshop.com

Mary&May Vegan Wash Off Mask Mini Gift Set (30g x5)

Lek 2,990

Nje dhurate perfekte per kedo qe eshte i apasionuar pas kujdesit te lekures. Ky set dhuratash permba 5 maska:

Mary&May Cica Tea Tree Soothing Wash Off Pack
- Një maske pastruese që përmban gjethe dhe lule të vërteta Centella asiatica, e cila ka efekte të shkëlqyera anti-inflamatore dhe qetësuese, ekstrakt Houttuynia cordata + ekstrakt i pemës së çajit për të qetësuar lëkurën e irrituar dhe për t'u kujdesur për sebumin dhe mbetjet.

Mary&May Rose Hyaluronic Hydra Wash Off Pack
- Një maske që përmban petale të vërteta trëndafili francez, 5 lloje të acidit hialuronik dhe 9300 ppm ujë trëndafili Damask për t'i dhënë lagështi lëkurës së ashpër dhe për t'u kujdesur për shenjat e akneve dhe njollat e diellit.

Mary&May Lemon Niacinamide Glow Wash Off Pack
- Një maske që përmban lëvozhgë limoni të vërtetë dhe niacinamide + vitaminë C për të ndriçuar lëkurën e pajete dhe të errët dhe për të pastruar sebumin dhe mbetjet.

Mary&May Vegan Blackberry Complex Glow Wash Off Pack
- Përzierja premium e argjilës dhe pluhurit të manaferrës largon butësisht papastërtitë dhe qelizat e vdekura të lëkurës dhe furnizon me lëndë ushqyese të pasura për ta bërë lëkurën të butë dhe vitale si lëkura e foshnjës.

Maske gjumi me peptide të kalendulës 
- Aplikoni nje shtrese te trashë dhe shkoni në shtrat, kalendula dhe peptidet do të rivendosin lëkurën e shendetshme gjatë natës dhe do ta bëjnë atë të bute dhe elastike

Produkte të ngjashme

Produktet që keni parë së fundmi