Glowyskinshop.com

Mary&May Vegan Niacinamide Panthenol Sun Cushion SPF50+ PA++++ 25g

Lek 1,990 Lek 3,190

Mary & May Vegan Niacinamide Panthenol Sun Cushion ka përfitime të shumta për lëkurën. Së pari, ai reflekton rrezet UV nga sipërfaqja e lëkurës, duke e bërë të sigurt për t'u përdorur pa irritim. Së dyti, ai përmban Niacinamide, i cili ndriçon tonin e lëkurës dhe bllokon rrugën e lëvizjes së melaninës, duke përmirësuar tonin e përgjithshëm të lëkurës. Së treti, ka një efekt bazë natyral të tonifikimit, duke e bërë atë të përshtatshëm për përdorim të përditshëm dhe së fundi, është i butë dhe i lehtë.

Përjetoni fuqinë e një mbrojtësi vërtetë luksoz nga dielli që është krijuar për të mbrojtur, përmirësuar tonin e lëkurës dhe hidratuar lëkurën. E gjithë kjo mund të arrihet me Mary & Mary Vegan Niacinamide Panthenol Sun Cushion, një shembull i sofistikuar i K-Beauty në më të mirën e tij.

Përzierja e mikrofiltrave të avancuar të diellit që ofrojnë mbrojtje superiore kundër dëmtimit të fotografisë, krijon një lëkurë të dytë të padukshme që ndihet pa peshë dhe e padukshme ndaj çdo konture të fytyrës. Sigurimi i mbrojtjes nga dielli me SPF 50, mbron nga 5 shenjat e plakjes: dehidratimi, errësira, rrudhat, pigmentimi dhe humbja e elasticitetit.

Duke punuar me Niacinamidin, i njohur ndryshe si Vitamina B3, njollat ​​e errëta të shëmtuara dhe shenjat kafe zvogëlohen dhe falë shtimit të Panthenol, i njohur gjithashtu si Vitamina B5, pengesa e lëkurës forcohet dhe riparohet. Duke mbajtur lagështinë dhe duke krijuar një çehre dukshëm më të shëndetshme, aplikuesi i cushion merr sasinë e duhur të produktit dhe e lejon atë të përhapet në lëkurë pa probleme për një çehre natyrale dhe më të shëndetshme.

Me vitaminë E për mbrojtje të jashtëzakonshme kundër plakjes dhe Adenozinë për zbutjen e linjave dhe rrudhave, ky krem dielli përmban zbardhues mikrosferikë të lëkurës që e bëjnë edhe tonin e lëkurës për një pamje më të ndritshme dhe të ringjallur.

Produkte të ngjashme

Produktet që keni parë së fundmi