Glowyskinshop.com

Mary&May Niacinamide Vitamin C Brightening Mask 30ea

Lek 1,550 Lek 1,790

Ky grup maskash pambuku vjen në një paketim të përshtatshëm, të lehtë për t'u përdorur, që lejon përdoruesin të përdorë me lehtësi një maskë në ditë.

✔ Niacinamide pengon transferimin e melaninës për ta bërë lëkurën të pastër dhe të njetrajtshme dhe ndihmon në reduktimin e akneve duke balancuar aktivitetin e sebumit.

✔ Vitamina C shtyp prodhimin e melaninës dhe redukton melaninën e oksiduar për ta bërë zbehur shenjat e akneve dhe per te zbutur shenjat e plakjes se parakohshme.

✔ Acidi hialuronik, një burim i shkëlqyer i lagështise që mban ujë 1000 herë më shumë se pesha e tij trupore, jep në mënyrë efektive hidratim në lëkurë, duke ndihmuar për ta mbajtur lëkurën të butë dhe të lagësht.

Produkte të ngjashme

Produktet që keni parë së fundmi