Glowyskinshop.com

Mary&May Hyaluronic Panthenol Hydra Mask 30ea

Lek 1,550 Lek 1,790
Përfshini një maskë pambuku në rutinën tuaj të përditshme me maskën vitale me peptide dhe kolagjen nga Mary & May. I formuluar me acid hialuronik, panthenol dhe alantoinë, ushqen thellësisht dhe qetëson lëkurën e thatë dhe të ndjeshme. Acidi hialuronik, një burim i shkëlqyer i furnizimit me lagështi që mban ujë 1000 herë më shumë se pesha e tij trupore, jep në mënyrë efektive lagështinë në lëkurë, duke ndihmuar në mbajtjen e lëkurës të butë dhe të lagësht.
Panthenoli shndërrohet në vitaminë B5 kur përthithet nga lëkura, të cilat janë efektive në ruajtjen e lagështirës, hidratimin dhe qetësimin e lëkurës, duke e bërë lëkurën e thatë dhe të ashpër të lëmuar.
Ai përmban alantoinë me prejardhje natyrale, e cila ndihmon në shërimin e plagëve të lëkurës dhe mbron lëkurën e ndjeshme.

Produkte të ngjashme

Produktet që keni parë së fundmi