Glowy Skin Albania

Mary & May Centella Asiatica Serum 30 ml

Lek 1,490 Lek 1,990

Serum me 95% ekstrakt Centella Asiatica qe ofron qetesim te menjehershem te lekures se irrituar pa lene ndjesi ngjitese ne lekure.  Centella Asiatica njihet ndryshe si "ekstrakti i rigjenerimit", e pasur me aminoacide, acide yndyrore, beta karoten, ka veti qetesuese, permireson inflamacion, ndihmon ne eleminimin e tekstures dhe hiperpigmentimit, si dhe promovon rritjen e elasticitetit.
Serumi ka nje teksture xheli, te trashe por baza e tij ujore e ben te lehte per t'u perthithur nga lekura. 

Formule pa parabene, alkool, fragrance dhe vajra esenciale.

I pershtatshem per te gjitha llojet e lekurave, kryesisht ato me tendence akneike dhe sensitive.

Produkte të ngjashme

Produktet që keni parë së fundmi