Glowyskinshop.com

Margot & Tita Y'A D'LA JOIE eu de parfum 30ml

Lek 2,190
Zhyt veten në luks me parfumin tonë të punuar në mënyrë të shkëlqyer që nxjerr sofistikim dhe magjepsje. Notat e saj të sipërme të dardhës, mandarinës dhe rrushit të zi ju dërgojnë menjëherë në një parajsë ekzotike, ndërsa notat magjepsëse të zemrës së pjeshkës, sheqerit të kallamit dhe luleve të portokallit zgjojnë perëndeshën tuaj të brendshme. Përzierja jonë e njohur është kompletuar me bazën perfekte të qelibarit, paçulit, vaniljes, myshkut dhe drurit të sandalit, gjë që e bën këtë parfum ideal për gratë me vetëbesim që duan të bëjnë një deklaratë. Pra, trajtojeni veten me këtë parfum dhe lërini komplimentet të vijnë.

Produkte të ngjashme

Produktet që keni parë së fundmi