Glowyskinshop.com

Margot & Tita Week-end au Paradis Dry oil parfume 30ml

Lek 1,752 Lek 2,190

3 vajra bimore:
– Vaj ORGANIK Kajsie
– Vaj jojoba
– Vaji i bajames së ëmbël

Prekje e butë, jo e yndyrshme

Përmirësoni lëkurën tuaj me vajrat tanë të rinj ushqyes të thatë. Ky trajtim që ushqen dhe riparon thellësisht lëkurën dhe flokët, lë një aromë delikate festash.

Mund të merret kudo falë formatit të tij celular 30 ml dhe mund të përdoret në çdo kohë të ditës, pavarësisht nga lloji i lëkurës tuaj.

Fytyrë dhe trup: Aplikojeni direkt në lëkurën tuaj, masazhoni lehtë për të depërtuar dhe ushqyer lëkurën tuaj në thellësi.
Flokët: Përdoreni në gjatësi dhe majat për të përmirësuar flokët tuaj duke i shtuar shkëlqim

Produkte të ngjashme

Produktet që keni parë së fundmi