Glowyskinshop.com

Margot & Tita WEEK-END À ARCACHON eu de parfum 30ml

Lek 1,752 Lek 2,190
Ngrini ndjenjat tuaja me këtë parfum magjepsës që do të zgjojë dëshirat tuaja më të thella. Kombinimi i notave të larta të portokallit, mandarinës dhe ylang-ylang-ut me notat ekzotike të zemrës së koriandrit, kokosit dhe luleve tiare krijon një aromë tërheqëse që është sa e freskët dhe misterioze. Notat diellore, vanilja dhe jasemini në bazë shërbejnë për t'ju mbështjellë me një batanije ngrohtësie dhe sofistikimi që do t'ju bëjë të ndiheni të sigurt dhe seksi. Çlironi divën tuaj të brendshme me këtë aromë magjepsëse që është e paharrueshme.

Produkte të ngjashme

Produktet që keni parë së fundmi