Glowyskinshop.com

Margot & Tita VUE SUR L'OCÉAN eu de parfum 30ml

Lek 1,752 Lek 2,190
Kur bëhet fjalë për parfumet, ne e dimë se ju dëshironi diçka që është sa luksoze dhe e paharrueshme. Dhe kjo është pikërisht ajo që ju do të merrni me aromën tonë të re, e cila është një përzierje e mrekullueshme e limonit, bergamotës dhe rozmarinës sipër, për një aromë stimuluese dhe rigjallëzuese. Në zemër të parfumit tonë janë elementë të fuqishëm si barbarozë, rrush pa fara e zezë dhe nota të tjera aromatike, të cilat krijojnë një aromë vërtet unike dhe të paharrueshme. Baza është e përbërë nga notat më të freskëta detare, të përziera me nuanca lulesh dhe një prekje molle, duke kulmuar në një parfum që është i përsosur për çdo hundë dalluese. Përjetoni një aromë që është absolutisht e veçantë dhe e papërmbajtshme, dhe lëreni personalitetin tuaj të shkëlqejë!

Produkte të ngjashme

Produktet që keni parë së fundmi