Glowyskinshop.com

Margot & Tita VELOURS ANIMAL body mist 150ml

Lek 1,992 Lek 2,490
Mirë se vini në botën e aromave luksoze! Kënaquni me mistinte trupit që është krijuar për të magjepsur shqisat tuaja me aromën magjepsëse. Formula afatgjatë është e mbushur me notat e këndshme të sipërme të dardhës, mandarinës dhe portokallit, të cilat përzihen në zemrën e luleve të bardha ëndërrimtare, jaseminit dhe myshkut. Dhe baza sensuale e ambres, drurit të sandalit, vaniljes dhe notave diellore ju bën të ndiheni sikur po thithni rrezet e ngrohta të diellit në një ishull tropikal. Ky mist trupi është eufori e pastër në shishe dhe një gjë që duhet provuar absolutisht!

Produkte të ngjashme

Produktet që keni parë së fundmi