Glowyskinshop.com

Margot & Tita TOMBE DU CIEL eu de parfum 30ml

Lek 1,752 Lek 2,190
Hyni në një botë kënaqësie dhe ekstravagance me këtë parfum luksoz që nxjerr klas dhe sofistikim. Notat e sipërme të portokallit të mprehtë dhe grejpfrutit të kombinuara me notat e ngrohta, të luleve të portokallit krijojnë një shkrirje intriguese që është sa e freskët dhe e guximshme. Notat e zemrës së paçulit, mjedrës dhe pjeshkës janë një përzierje unike që i shton një thellësi karakterit aromës. Dhe notat e ëmbla bazë të vaniljes dhe myshkut i japin atij atë nuancë sensuale që me siguri do të lërë një përshtypje të qëndrueshme. Bëhuni gati të ktheni kokën dhe të jeni në qendër të vëmendjes kudo që të shkoni!

Produkte të ngjashme

Produktet që keni parë së fundmi