Glowyskinshop.com

Margot & Tita THE MINI PERFUME WARDROBE 4x15ml

Lek 3,592 Lek 4,490
I thoni lamtumirë monotonisë së aromës me mini garderobën e parfumeve Margot&Tita! Është si të kesh një gardërobë plot me opsione parfumi. Përziejini për të krijuar ansamblet tuaja unike të parfumeve - është si të luani me veshje, por për hundën tuaj. Ky set vjen me katër parfume 15 ml që mund t'i përdorni vetëm ose t'i përzieni së bashku. Me katër parfume, mundësitë janë të pafundme - ju mund të krijoni gjashtë aroma të ndryshme! Dhe mos u shqetësoni, ne e kemi bërë më të lehtë për ju. Thjesht spërkatni dy pika të ngjashme në lëkurën tuaj dhe voila, ju keni krijuar një erë krejtësisht të re. Kutia përfshin MADEMOISELLE MARGOT, ELIXIR DE MINUIT, LE ROSE VOUS VA SI BIEN dhe VUE SUR L'OCEAN. Bëhuni gati për një përvojë unike!

Produkte të ngjashme

Produktet që keni parë së fundmi