Glowyskinshop.com

Margot & Tita SOUS LES ETOILE eau de parfum 30ml

Lek 1,752 Lek 2,190

Një aromë qetësuese dhe delikate e frutave të kuqe e kombinuar me notat e trëndafilit dhe myshkut.

PERSHKRIMI OLFAKTOR:


Notat e sipërme: qershi, bergamot, mandarinë
Notat e mesme: fruta të kuqe, orkide, trëndafil
Notat bazë: vanilje, druri i sandalit, myshk

Në dritën e hënës, në majën e një kodre rëre, një fllad i butë dhe i ëmbël të kujton aromën e frutave të kuqe. Ulur në rërë, nën qiellin me yje, një konstelacion lulesh rozë dhe orkide shkëlqen fort. Era e lehtë që vjen nga pylli sjell me vete aromën e drurit dhe myshkut të pemëve, duke ofruar ngrohtësi në këtë moment magjik poshtë yjeve


MIX&MATCH

 

Për një aromë më orientale: Nuit féerique & Sous les étoiles

Për një aromë më florale: Baiser fougueux & Sous les étoiles

Produkte të ngjashme

Produktet që keni parë së fundmi