Glowyskinshop.com

Margot & Tita SÉDUCTEUR ABSOLU eu de parfum 30ml

Lek 2,190
Jeni duke kërkuar për një aromë që josh si një magji joshëse dhe që lë një gjurmë luksoze? Mos kërkoni më larg se SÉDUCTEUR ABSOLU! Nga notat e zjarrta të sipërme të bergamotit pikant, barbarozës dhe gjetheve të dafinës deri te zemra e ngrohtë e akordit të kapuçinës, paçulit dhe duhanit, kjo aromë posedon një joshje dehëse që do t'ju veçojë. Baza është një kakofoni simpatike e notave të drurit, vaniljes dhe aromatike që qëndron në lëkurën tuaj si një përqafim luksoz. Qoftë për një natë ose për një rast të veçantë, ky parfum është një spektakël - i garantuar për të kthyer kokën dhe për të lënë një përshtypje të qëndrueshme. Bëjeni të njohur praninë tuaj me këtë aromë mahnitëse.

Produkte të ngjashme

Produktet që keni parë së fundmi