Glowyskinshop.com

Margot & Tita SCARLETT & JAYNE eu de parfum 30ml

Lek 2,190
Transportoni veten në një fushë luksoze me lule me përzierjen mahnitëse të këtij parfumi. Me notat kryesore të limonit, mandarinës, bergamotit dhe dardhës, ky parfum është si një shpërthim dielli në një shishe. Por prisni, ka edhe më shumë! Notat e zemrës së trëndafilit, bozhures dhe paçulit janë si një shpërthim lulesh, ndërsa dita zbehet në natë, ju do të kënaqeni me bazën myzeqare, drunore dhe qelibar që mbetet në lëkurën tuaj. Vetëm me një spritz, do të ndiheni sikur po ecni në tapetin e kuq sa herë që dilni nga dera e shtepise.

Produkte të ngjashme

Produktet që keni parë së fundmi