Glowyskinshop.com

Margot & Tita PIQUE-NIQUE SUR LES QUAIS eu de parfum 30ml

Lek 1,752 Lek 2,190
Duke prezantuar aromën që garanton se do t'i bëjë hundët tuaja të kërcejnë në eufori. Me esencat e gjalla të limonit, piperit rozë, bergamotit dhe ylang-ylang, parfumi ynë do t'ju zgjojë më mirë se një filxhan kafe. Dhe a përmendëm lulen zemra e trëndafilit, jaseminit, bozhures, zambakut dhe benzoinës? Është si të ecësh nëpër një kopsht të ëmbël pas shiut. Si përfundim, notat bazë të diellit dhe magnolisë shtojnë një finale delikate por magjepsëse. Bëhuni gati të ktheni kokën dhe të largoheni një gjurmë me aromë qiellore kudo që të shkoni.

Produkte të ngjashme

Produktet që keni parë së fundmi