Glowyskinshop.com

Margot & Tita PETIT CAPRICE eu de parfum 30ml

Lek 1,752 Lek 2,190
Guxoni të jeni të paharrueshëm me parfumin tonë. Notat e tij të sipërme të portokallit, bergamotit dhe koriandrës do ta nisin ditën tuaj me një shpërthim të shijshëm freskie. Notat e zemrës së pralinës rozë dhe luleve të bardha do ta spërkasin ditën tuaj me një prekje butësie që është thjesht e papërmbajtshme. Dhe kur të vijë nata, notat bazë të vaniljes, myshkut dhe kokrrës tonka do të bëjnë një magji që do t'i lërë të gjithë të duan më shumë. Kështu që vazhdo, lër gjurmë me parfumin tonë." E përkryer për çdo rast, parfumi ynë është një shtesë e domosdoshme në koleksionin tuaj. Spërkatni pak nga ky parfum dhe prisni që kokat të kthehen dhe komplimente të rrjedhin!

Produkte të ngjashme

Produktet që keni parë së fundmi