Glowyskinshop.com

Margot & Tita Partenaire particulière eau de parfum 30ml

Lek 1,752 Lek 2,190
Duke prezantuar aromën tonë të shkëlqyer, një kryevepër e vërtetë për ata që vlerësojnë një përzierje elegance dhe mistike. Me një pamje të pastër dhe të lëmuar, kjo aromë tërheq vëmendjen me një detaj pikant që intrigon shqisat. Në thelbin e saj qëndron një zemër e madhe, e përbërë nga nota delikate lulesh, të punuara me përpikëri për të ngjallur një ndjenjë romantike dhe një kënaqësi në bollëkun e dashurisë. Thekset pluhur përqafojnë me delikatesë ajrin, duke krijuar një atmosferë sofistikimi dhe rafinimi. Megjithatë, nën sipërfaqe qëndron një aspekt i fshehur, një intuitë kafshërore që shton një prekje joshjeje enigmatike. Ai mishëron një dëshirë sentimentale, duke zgjuar emocionet e përdoruesit dhe duke ndezur një ndjenjë pasioni brenda. Joshëse dhe magjepsëse, ky parfum është një testament i artit të parfumerisë.

Produkte të ngjashme

Produktet që keni parë së fundmi